Nazende Sevgilim - Roman

Nazende Sevgilim

Herkesin geçmişinde bir sır vardır...

Nesrin Kismar
İki kadın, sır dolu geçmiş ve Berlin'de geçen bir ilk aşk öyküsü…

Selim, Serter hoteller zincirinin tek varisidir. Alzheimer hastası olan annesi Jasmin hanımın bakımını üzerine alır. Tedavi için geldikleri Berlin'de hastabakıcı olarak yanlarında çalışmaya başlayan Demet ile yolları kesişir. Jasmin hanım unutmak istediği geçmişindeki sırdan kaçamaz. Genç kız Jasmin hanıma yardım etmek ister. Oysa ki kendi geçmişinde de ne olduğunu çözemediği bir sır vardır. Hayat karşısına gerçek aşkı çıkardığında da geçmişindeki sır peşini bırakmaz...

İçe dokunan sıcacık bir hikaye ile Berlin’deki Türkler’in yaşamından kesitler sunan bu romanda toplumumuzun kadın erkek ilişkilerine bakışı da sorgulanıyor.
Nesrin Kişmar, 1973 yılında İzmit’te doğdu. İTÜ‘de fizik mühendisliği öğrenimi gördü. 1994 yılından beri Berlin’de eşi ve dört çocuğu ile birlikte yaşıyor. Yazarın ayrıca Märchenküche ve Liebe wie das Salz adları altında yayımlanmış iki dilli masal kitapları ve kendi ailesinin göç hikayesinden yola çıkarak yazdığı Arda und der Spuk von Tegel adlı çocuk kitabı da bulunmakta. Nazende Sevgilim yazarın yayımlanan ilk romanı.

14,90 €/18,70 SFr
ISBN 978-3-95631-540-4
249 Sayfa
Türkce
Cepboy
328 g
21 x 14,8 cm
1. Baski: 16.02.2017
E-Kitap versiyonu da mevcuttur (5,90 Euro)
Almanya ve diger Avrupa ülkelerinden Amazon dahil tüm kitap satis noktalarindan temin edilebilir.

Okuma örnegi icin>> shaker media.eu

Keine Kommentare:

Kommentar veröffentlichen